Home
 

План дій Ради Європи для України на 2011-2014 роки

План дій Ради Європи для України на 2011-2014 роки

 

Київ, 03.04.2014

Проект «Запобігання та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством в Україні»

Засідання 1-ої Наглядової Ради Проекту

Засідання першої Наглядової Ради Проекту «Попередження та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством в Україні» відбулося 3 квітня 2014 в місті Києві. Засідання проходило за головування Заступника Міністра соціальної політики України, пані Наталії Володимирівної Федорович, та участі представники всіх ключових партнерів Проекту: Міністерства закордонних справ, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства юстиції, Міністерства охорони здоров'я, Генеральної прокуратури, Управління Омбудсмана України , Служби державної статистики України, Гендерної стратегічної платформи (НУО), представника Верховної Ради, а також в статусі спостерігачів представника Верховного Суду України та донора (Sida) Проекту.

Засідання першої Наглядової Ради Проекту «Попередження та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством в Україні»

Учасники обговорили ситуацію насильства щодо жінок в Україні, проведені заходи та зустрічі, досягнення та перешкоди на шляху реалізації проекту. Позитивно вітались напрацювання Ради Європи, структурна логіка планування документу та інтервенція під час заходу. Фінальний Проектний Документ, що слугуватиме у майбутньому за основу його реалізації, включно з усіма заходами, було прийнято одноголосно.

Проект фінансується урядом Швеції та реалізується Радою Європи.

Порядок денний засідання (PDF, 175 Кб)

Офіс Представника Генерального секретаря Ради Європи в Україні: тел.: +380 44 425 02 62