Home
 
 

30 квітня 2013 року у м. Ялта в рамках Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні» відбулась Конференція та церемонія нагородження переможців Конкурсу серед українських міст обласного та районного значення за результатами Конкурсу кращих практик місцевого самоврядування – 2012.

Участь у заході взяли близько 60 осіб, зокрема, міські голови, представники міст-учасників Конкурсу – 2012, керівництво Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню при Президентові України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, національних асоціацій органів місцевого самоврядування, експерти.

Переможними було визнано практики Вінницької, Української, Мелітопольської, Славутицької та Тростянецької міських рад. Також відзнаки та дипломи фіналістів, що посіли ІІ та ІІІ місця, отримали представники Криворізької, Євпаторійської, Верхньодніпровської, Скадовської, Івано-Франківської, Павлоградської, Чернівецької, Новояворівської, Зеленодольської міських рад. Спеціальними відзнаками було нагороджено представників міст Вознесенська та Умані, а також Петриківської районної ради.

З метою розповсюдження інформації про інноваційні практики місцевого самоврядування, зібрані в рамках Конкурсу Ради Європи у 2012 році, Програмою «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні» підготовлено збірку «Добре врядування в містах України: програма Ради Європи з обміну кращими практиками».

Офіс Представника Генерального секретаря Ради Європи в Україні: тел.: +380 44 425 02 62